main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meie ralliässad rajal. Ott Tänak facebook

Meie ralliässad rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Argentinas liider

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.04.2019
09:29

Ott Tänak asus autoralli MM-sarja Argentina etapil avakatse järel liidriks, kui edestab Sebastien Ogieri +1,6, 3. Meeke +1,7, 4. Mikkelsen +2,0, 5. Neuville +2,1, 6. Sordo +2,3, 6. Latvala +2,3, 8. Lappi +2,9, 9. Evans +3,1, 10. Suninen +3,5 sekundiga.
“Auto töötas tänasel testikatsel hästi ja suutsime kohe esimesel läbimisel olla teistest veidi kiiremad. Testikatse teisel ja kolmandal läbimisel olid olud juba palju halvemad ja seetõttu otsustasime autot eesootavaks ralliks säästa,” rääkis Ott Tänak.
“Argentina on alati olnud parajalt keeruline, kuid sel aastal annab ilm veel omakorda vürtsi juurde. Paar päeva on nüüd järjest sadanud ja ma usun, et homsed olud saavad olema mudased ning üpriski keerulised kõigi jaoks. Vägalahe oli tänasel avakatsel näha nii palju kirglikuid rallifänne, kes ilma trotsides on siiski raja äärde tulnud. Kogu see toetus ja temperamentne kaasaelamine muudab selle ralli väga nauditavaks.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.