main banner
Saaremaa Spordisõber logo
EJLi ja Rimi suvelaagrid on populaarsed. EJL

EJLi ja Rimi suvelaagrid on populaarsed. EJL

Jalgpalli suvelaagritesse registreerimine on täies hoos

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.04.2019
09:26

Registreerimine Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi jalgpalli suvelaagritesse on alanud hoogsalt, kui esimesse vahetusse on nädalaga kirja pannud 230 last.

Esimene laagrinädal toimub 17.-21. juunini ja teine 5.-9. augustini. Registreerimine juunikuu laagritesse kestab 2. juunini ning augusti omadesse kuni 21. juulini või seni kuni kohti jätkub.

Juunikuus toimuvad laagrid Tallinnas, Haapsalus, Jõhvis, Kadrinas, Keilas, Kihnus, Kosel, Kuressaares, Kärdlas, Lihulas, Pärnus, Räpinas, Tamsalus, Tartus, Vaimastveres, Vinnis, Võrus, Väänas ja Tallinnas Kalevi staadionil, Pirital velodroomil, Sõle spordikeskuses ning ainult tüdrukutele Sportland Arenal.

Osalema on oodatud kõik 2007.-2012. aastal sündinud poisid ja tüdrukud, mõnedes laagrites on sünniaastateks 2008-2012.

Täpsemat infot laagrikohtade, registreerimise ja muu kohta leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt<http://jalgpall.ee/suvelaagrid>.

Suvelaagreid toetavad Rimi, Nike, Sportland, Taisto, Corny, Premia, FIFAA, Panasonic, ABC Motors ja Amps. Laagrid toimuvad koostöös kohalike jalgpalliklubide ja omavalitsustega.

EJLi pressiteenistus

www.jalgpall.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.