main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Toyotaga rasketele Argentina teedel. Ott Tänak facebook

Toyotaga rasketele Argentina teedel. Ott Tänak facebook

Auto veovõlli purunemine langetas Ott Tänaku kolmandaks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
27.04.2019
08:17

Autoralli maailmameistrivõistluste Argentina ralli esimese pikema tööpäeva lõpetas Ott Tänak Neuville’i ja Ogieri järel kolmandana, kaotust liidrile 13,4 sekundit.

Päeva liidrina alustanud Toyota Yarrisel kihutav Ott Tänak suutis pärast esimest katset positsiooni säilitada, kuid siis said temast mööda nii tiimikaaslane Meeke, kui ka Neuville.

Pärastlõunal võitis saarlane kaks katset järjest ja kerkis uuesti liidriks, kuid siis purunes viimasel katsel veovõll ning Neuville ja Ogier said taas ette.

“Tänane päev on olnud keeruline eelkõige autole, kuna katsetel valitsevad olud on üpriski ekstreemsed,” rääkis Ott Tänak. “Insenerid ja mehaanikud tegid päeva esimeses hoolduspausis autoga head tööd ja saime ka seadistuse päris heaks, mis andis omakorda enesekindlust juurde. Päeva teine pool oli juba nauditav ja see kajastus õnneks ka aegades.

Tänasel viimasel katsel purunes meie autol veovõll, kuid õnneks jõudsime hooldusparki tagasi, kus mehaanikud teevad masina jälle võitlusvõimeliseks.”

Ott Tänak uskus, et laupäevaks on tal taaskord hea auto ja saab jälle vähe rohkem suruma hakata. “Pikk maa on veel minna, seega kõik on endiselt mängus ja kindlasti lähme püüdma maksimumi,” lausus rallipiloot.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.