main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiit Uspenski oma õpilastega. Orissaare Sport

Tiit Uspenski oma õpilastega. Orissaare Sport

Orissaare maadlejad võistlesid rahvusvahelisel turniiril

Kategooriad: maadlus
Autor: Alver Kivi
03.04.2017
16:31

Nädalavahetusel osalesid Orissaare maadlejad Tallinnas Saku Suurhallis Euroopa suurimal noorte maadlusturniiril Tallinn Open 2017, kus võisteldi kreeka-rooma-, vaba- ja naistemaadluses, vahendab Orissaare Sport.

Kreeka-rooma maadlusstiilis, milles maadlesid ka Orissaare maadluspoisid, oli esindatud 897 maadlejaga 27 riigist, kaugeimalt tulijad USA ja Kanada. Paljud riigid olid lisaks klubidele kohal ka omavanuste esinduskoondistega, mis tõstis võistluste taseme erakordselt kõrgeks. Viimasest annab ettekujutuse seegi, et kreeka-rooma maadluse kuue erineva vanuserühma vahel oli mängus 49 medalikomplekti, millest Eestisse suudeti jätta vaid 6 esikohta ja 11 muud karva madalit.

Orissaarest olid võistlustules: Ragnar Kurg, Olev Mattias Sünter, Gregor Andreas Amelkin, Karli Kaal ja Martin Štolfa, kes seekord kõrgetele kohtedele ei pretendeerinud, kuid said hindamatu suurvõistluse kogemuse. Poisse juhendas Tiit Uspenski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.