main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ivar Truu sai oma esimese kuldmedali. Alver Kivi

Ivar Truu sai oma esimese kuldmedali. Alver Kivi

Kabe meistritiitel kuulub Ivar Truule

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
03.04.2017
16:13

Rein Kirst ja Ivar Truu mängisid ära järelmatši maakonna meistri nimele tavakabes, kuna põhiturniiril olid nad jäänud esikohta jagama.

Järelmatši kaks esimest partiid läksid viiki, neist esimene küll suurte seikluste järel, kui avangus võinuks otsustava ülekaalu saada Kirst, lõppmängus aga Truu. Seejärel jätkati ikka sama ajakontrolliga (25 minutit partiile pluss 10 sekundit iga käigu eest) esimese võiduni.

Kolmas partii väljus keskavangust nagu esimenegi ning jälle oli Ivar Truu avangus raskustes. Need klaarusid ära, kummalgi jäi lauale 5 kivi ja mäng kaldus viigi poole. Siis tegi Rein Kirst pealtnäha normaalse käigu, mis osutus aga parandamatuks veaks – seis jooksis valge kasuks kokku.

Ivar Truu võitis ja saab nelja „pronksi“ kõrvale esimese „kulla“. Välkkabes on ta kolme aasta eest meistriks juba tulnud.

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.