main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaan Truu paneb tehtud käigu kirja. Alver Kivi

Jaan Truu paneb tehtud käigu kirja. Alver Kivi

Jaan ja Ivar Truu jäid esikohta jagama

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
03.04.2017
16:33

Mängiti ära ka kaks järjekordset kabe kiirturniiri. Sajaruudulises kabes oli osavõtjaid „traditsiooniliselt“ vähe. Esikohta jäid jagama Jaan ning Ivar Truu Villu Kallase ees.

Huvitavam oli brasiilia kabe kiirturniir, kus esikolmikusse jõudsid Algo Laidvee 6,5, Jaan Truu 4,5 ning Ivar Truu 4 punktiga 8-st. Sel turniiril mängis kindlalt ka Jaanus Kiil, kaotades ainult Laidveele.

Kiirturniiride seeriavõistluse kokkuvõttes on seis selline, et Laidveel piisab üldvõiduks lihtsalt viimasel turniiril osalemisest, mida ta kindlasti ka teeb. Teise-kolmanda koha konkurentsis edestab edestab Ivar Truu Jaan Truud 1,5 arvestuspunktiga ning nende vahel saab asi selgeks viimasel kiirturniiril.

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.