main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kevin Lempu. Alver Kivi

Kevin Lempu. Alver Kivi

Noored tennisistid paarismängus võidukad

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
07.12.2018
08:13

Tallinnas mängiti kuni 12aastaste tüdrukute ja poiste paarismängu GP turniirid, kus Grete Gull sai võidu ja Kevin Lempu jõudis poolfinaali.

Veeriku spordikeskuses mängitud poiste turniiri võitsid esimese paigutusega Henry Ink – Petrik Tamtik, kes pidasid poolfinaalis saarlase Kevin Lempu ja Indrek Herman Raudkivi vastu pingelise lahingu ja võit saadi tulemusega 7:6(4), 3:6, 10/7.

Samaealised tüdrukud madistasid Laagri tennisekeskuses. Kindla võidu said Grete Gull – Brit Martin, kes finaalis alistasid Maarja Leinštrep – Adriana Rootsi 6:2, 6:3 ja poolfinaalis Birgit Aja – Katarina Brit Eskeni 6:1, 6:4.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.