main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võrule jäädi alla. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võrule jäädi alla. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollepoistele jäi finaalturniiri uks suletuks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
06.12.2018
12:12

Eesti Võrkpalli Föderatsiooni karikavõistluste U18 vanuseklassi noormeestel peeti Võrus tsoon, kus Saaremaa spordikooli noormehed kaotasid Võru spordikoolile 1:3.

Mängus oli finaalturniiri pilet, mis tagaks koha esikuusikus. Mäng algas saarlastele raskelt, kus jäädi kiirelt tagaajaja rolli. Esimest geimi ei suudetudki päästa ja niimoodi võrukad mängu juhtima asusidki. Teises geimis oli juba mängu palju rohkem ja sealt väljusid võitjatena just Saaremaa Spordikooli kasvandikud. Teine ja kolmas geim oli suhteliselt sarnase iseloomuga, kus Võru hoidis paari 3-4 punktilist edu ja seda tagasi enam ei suudetudki mängida.

Saaremaa treener Asko Esnale tuli suure üllatusena, et just vastuvõtul jäädi jänni. „Oleme siiani päris korralikult servi vastu võtnud, aga sellel korral kärises ikka korralikult. Rahule jään väga tegutsemisega blokis, kus saime päris palju punkte”.

Saarlased mängivad seega U18 EVF Karikavõistlustel teises finaalgrupis ja kohtadele 7.-11. Toimumiskoht on hetkel veel lahtine.

Võistkonnas mängisid: Egert Andrjev, Kaspar Lest, Gerdo Pool, Mart Vahter, Tanel Raamat, Markkus Erin-Uussaar, Mark Jake Buchwald ja Martin Rosljuk.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.