main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim rajal. Adam Illingworth

Mihkel Räim rajal. Adam Illingworth

Nisu ja Räm alustasid Tour of Estoniat proloogiga

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
27.05.2022
07:53

Neljapäeval oli Tour of Estonia 3,7 km pikkusel proloogil kiireim HRE Mazowsze Serce Polski Cycling Team sõitja Marceli Boguslawski võites Team BikeExchange-Jayco sõitjaid Alexander Edmondsoni ja Kaden Groves’i vastavalt 1 ja 2 sekundiga. Eesti koondises sõitev Oskar Nisu oli 14 sekundilise kaotusega 10. ja Burgos-BH rattur Mihkel Räim 36., kaotussekundeid 18.

Mihkel Räim enda sõiduga rahule ei jäänud. „Eks pikem analüüs tuleb treeneri poolt, aga ma kahtlustan, et hoidsin end liigselt esimeses pooles tagasi ja pärast ei suutnud aega tagasi võita,“ lausus ta.

„Mul olid mingid numbrid silme ees, mida vahepeal vaadata sain, aga tegelikult pidanuksin rohkem enda enesetunnet usaldama. Eks ma veidi pelgasin enda tunnet, sest eelmisel korral samal proloogil pingutasin alguses üle ja peale tõusu absoluutselt ei liikunud.

Jälle targem. 5-8 sekundit pidanuksin kiirem olema ja jalg selleks oli kindlasti olemas. Kahjuks ajas tagasi reisida ei saa(hetkel vähemalt mitte, äkki tulevikus on see võimalik) ja see päev läheb ajalukku. Keerame uue lehe ning homme jälle päev. Võib tulla üsna huvitav sõit.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.