main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kurele karikasarjas raske loos

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.05.2022
07:55

Jalgpalli Evald Tipneri karikavõistluste uue hooaja avaringideks sai raske loosi FC Kuressaare, kes peab esmalt 1/64-finaalis alistama Esiliiga meeskonna Viimsi JK, et minna 1/32-finaalis vastamisi Premium liiga rivaali Pärnu Vaprusega.

„Karikamängud on alati rasked,“ märkis Kure peatreener Roman Kožuhhovski. „Tean, et Viimsi on kvaliteetne meeskond, kes on Premium liiga meeskondade teekondi karikasarjas lõpetanud ja meil ei saa olema kerge, aga me keskendume praegu eeskätt ikkagi kohtumisele Tartuga.“

1/64-finaalis peetakse kokku 14 mängu ja 1/32-finaalis 29 mängu. Eurosarjades osalevad Tallinna Levadia, Tallinna Flora ja Paide Linnameeskond alustavad karikavõistlusi 1/16-finaalidest.

Avaringide mängud peetakse juulikuu nädalavahetustel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.