main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas naiskond. Gertrud Alatare/volley.ee

Võidukas naiskond. Gertrud Alatare/volley.ee

Nette ja Eliisa Peit krooniti Eesti karikavõitjateks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
23.01.2021
08:28

Võrkpalli naiste Eesti karikavõitjaks krooniti tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse’i võistkond, kelle ridades tegid kaasa Eliisa ja Nette Peit.

TalTech/Tredhouse alistas finaalis Audentese SG/Noortekoondise kindlalt 3:0 (25:17, 25:9, 25:12). Võitjate ridades tõi Nette Peit 17 ja Eliisa Peit lisas 9 punkti. Audentese eest kanti Kätriin Põllu arvele 1 punkt.

TalTechi peatreener Marko Mett tunnustas esmalt vastast. “Mingit hinnaalandust me vastasele ei teinud. Noored olid ka tublid, ent meie kogemused pääsesid täna maksvusele. Noored kindlasti ei “kärsanud”, kuigi numbrid olid ühekülgsed. Meie võrkpalli tulevik ja tagala on olemas. Sel hooajal on tagasilööke palju olnud ja tore, et see mäng ikkagi toimus,” sõnas juhendaja.

TalTechi naiskond on varasemalt tulnud karikavõitjaks 2019., 2015. ja 2014. aastal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.