main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak rajal. Hyundai Motorsport

Ott Tänak rajal. Hyundai Motorsport

Ott Tänak jätkab Monte Carlos kolmandal kohal

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
22.01.2021
19:48

Autoralli maailmameistrivõistluste Monte Carlo rallil on reedese võistluspäeva järel esikohal Toyotal kihutav Elfin Evans, kes edestab meeskonnakaaslast Sebastien Ogieri 7,4 ja Hyundai piloot Ott Tänakut 25,3 sekundiga.

„Tänane päev oli päris keeruline ja seda eelkõige just olude poolest,“ vahendas Ott Tänak. „Oli kohti, kus olud olid ühtlaselt stabiilsed, kuid samas leidus ka lõike, kus pidamine oli täiesti ettearvamatu ja seetõttu oli ka keeruline leida sobivat rütmi ning tunnetada, kus on piir.“

Ott Tänak oli reede hommikul sõidetud kahe katse järel neljandal kohal, kui liider oli seitsmekordne maailmameister Sebastien Ogier. Kuuendal kiiruskatsel purunes aga tema Toyotal vasak esirehv ja kaotas katsevõidu võtnud Elfyn Evansile 34 sekundit. Tänak tõusis sellega teisele kohale. Päeva viimasel katsel edestas Ogier Evansist 16 ja Tänakut 21 sekundiga.

„Üritasime anda endast parima, kuid paraku ei olnud enesekindlus alati maksimumi lähedal ja Monte ei ole kindlasti ka koht, kus peaks kangelast mängima hakkama,“ märkis Ott Tänak. „Tänasel viimasel katsel tekkis meil probleem nähtavusega, kuna esiklaas muutus uduseks ning see muutis kõik veelgi keerulisemaks. Probleemidest ja tõrgetest hoolimata oleme endiselt kõrges mängus, pikk maa on minna ning midagi ei ole veel otsustatud.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.