main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rauno Tutk palliga. Alver Kivi

Rauno Tutk palliga. Alver Kivi

FC Kuressaare karikateekond sai otsa

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
23.01.2021
17:54

Jalgpalli Tipneri karikavõistluste 1/8 finaalkohtumises suutis FC Kuressaare kodus püsida FC Flora tempos 40 minutit, siis jäädi hätta vastase standardolukordadega ja mäng kaotati lõpuks 0:4.

„Standardid olid täna mängu võtmeks,“ tõdes Kure peatreener Roman Kožuhhovski. „Teadsime, et neil on tugevad mängijad, kes just sellistes olukordades on head. Midagi pole teha jäime seekord hätta.“

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises pidid mõlemad osapooled ajama läbi eelmise hooaja koosseisuga ja tänavu liitunud uusi mängijaid kasutada ei saanud. Saarlastel ei teinud kaasa vaid Sander Laht.

Eesti meister asus kohe ründama ilmselge plaaniga kiirelt värav ära lüüa. Kure pidas aga kaitses korralikult vastu ja eriti ohtlikke olukordi ei tekkinud. Kui aga kaitsja Märten Kuusk lõi nurgalöökide järel 41. ja 57. minutil seisuks 2:0 oli mängu saatus otsustatud.

Nurgalöökide mängimisel tsoonikaitses seisnud Kure magas mõlemal korral vastase selgelt maha ja Kuusk sai peaga vabalt löögile. „Viimases trennis seda harjutasime, aga mängupausi järel oleks mängijad pidanud näitama paremat keskendumist,“ leidis Roman Kožuhhovski, lisades, et on parandamisruumi, kuid see ei ole ületamatu probleem.

0:2 kaotusseisus hakkas ka Kure rohkem ründama ja kohati suruti ka Eesti meistermeeskond kaitsesse, kuid väravavõrku sahistada ei suudetud. Hoopis Flora poolt lõid 82. Markkus Seppik ja 90+1. Henrik Pürg.

Peatreeneri hinnangul on ta mängupildiga üldjuhul rahul. „Kui tulemus välja jätta, siis probleemi pole,“ leidis Roman Kožuhhovski. „Mängisime palliga ja pallita korralikult, suutsime hoida distsipliini ja füüsiliselt kestsime ka päris korralikult. Muidugi nägime ära kohad millega ja kus nüüd trennis tööd teha. Oleme ju koos vaid kaks nädalat harjutanud.“

Nüüd seisab Kurel hooajaks valmistumisel ees halliturniir, kus esimene vastane on Narva Trans. „Peamine, et täna ei saanud keegi viga,“ lausus Roman Kožuhhovski. „Meie juures testimisel olevad mehed on näidanud end heast küljest ja usun, et nad tugevdavad meie meeskonda. Annan nendes mängudes kõigile 45 minutit ja ühesuguse koormuse.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.