main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Punkt on teenitud. Allan Mehik

Punkt on teenitud. Allan Mehik

Saaremaa Võrkpalliklubi kindlustas liidripositsiooni

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
23.01.2021
18:21

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas alistas Saaremaa VK kodus kindlalt Klaipeda Amber-Arlanga 3:0 (25:16, 25:16, 25:19) ja on enne kahte viimast mängu kindel liider.

„Kui numbriliselt tundub, et võit tuli kergelt, siis me ise tegime mängu selliseks,“ märkis peatreener Ioannis Kalmazidis. „Me mängisime hästi, olime keskendunud ja ma olen meeskonna sooritusega rahul, kuigi meil oli kuuajaline mängupaus.“

Kalmazidise sõnul on meeskond viimased kolm nädalat trennis teinud väga palju tõsist tööd ja ta on seni tehtuga väga rahul. „Samas ei olnud vastasel ka just selline mängukvaliteet mille põhjal järeldusi teha, aga kokkuvõttes oli meie tase päris korralik. Aga alati on midagi, mida saab teha paremini,“ leidis ta.

Ioannis Kalmazidise hinnangul tegutseti esimeses geimis väga agressiivselt, aga siis anti pisut järgi, kui tekkis tunne, et see mäng võidetakse ja see on see, mis talle ei meeldi. „Kahjuks langesime vastase tasemele, ma ei taha seda, vaid soovin lõpuni pingutamist,“ märkis peatreener.

Turniiritabeli tipus on läinud tihedaks ja konkurendid astuvad kandandele, mis tähendab, et põhiturniiri võitmiseks ei tohi enam punkte kaotada. Saaremaal on liirina 32 punkti, kohtumise vähem pidanud BIGBANKI on kogunud 26 punkti. Saaremaal on ees veel võõrsilkohtumised RTU ja Jekabpils Lušiga.

„Järgmised kaks nädalat saavad olema väga otsustavad, sest need meeskonnad on kodus väga tugevad,“ leidis Ioannis Kalmazidis. „Nad mängivad seal hästi ja ma ei usu, et kõik Eesti meeskonnad tulevad sealt tagasi kolme punktiga. Ma loodan, et jääme tippu. Samas oleme rahul, et kõik on meie endi käes ja ei pea lootma teiste tiimide mängudele. Kui võimalik võtame Lätis 6 punkti ära.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.