main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rob Girard, Jorgen Pettersson ja Andrew McLaughlin lepingut allkirjastamas. Adrian Miller

Rob Girard, Jorgen Pettersson ja Andrew McLaughlin lepingut allkirjastamas. Adrian Miller

NatWest pank jätkab Saarte mängude toetamist

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
24.04.2018
08:49

Rahvusvaheliste Saarte Mängude Assotsiatsiooni (IIGA) peasposnor NatWest pank jätkab organisatsiooni toetamist vähemalt 2021. aasta Guernsey mängudeni.

NatWest asus 24 maailma saart ühendava organisatsiooni peasponsoriks 1998. aastal. Lisaks iga kahe aasta tagant toimuvate mängude toetamisele, on pank oma õla alla pannud liikmessaarte noorteprogrammide rahastamisele.

NatWest panga esindaja Rob Girard ütles, senise koostööga ollakse ülimalt rahul ja seepärast ollakse meeleldi valmis Saarte mänge jätkuvalt toetama. „Ma juba ootan aega, mil saan Guernsey mänge nautida ja tunda rõõmu noorte sportlaste aitamisest,“ lausus ta.

IIGA esimees Jőrgen Pettersson ütles, et kahe organisatsiooni kosstöö on andnud mängude arengule tõhusa tõuke nii kasvu, kui ka kogemuste osas. „Me oleme äärmiselt tänulikud NatWest panga pakutud toetuse üle, aidates samas kaasa ka saarte kommuunide tugevdamisele,“ rääkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.