main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FC Kuressaare president Priit Penu andis Margus Rajaverile üle tänuplaadi. Alver Kivi

FC Kuressaare president Priit Penu andis Margus Rajaverile üle tänuplaadi. Alver Kivi

Margus Rajaver kahesajaliste klubis

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
23.04.2018
07:51

Margus Rajaverist sai üheksas FC Kuressaare mängumees, kes  meeskonna eest pidanud enam kui 200 kohtumist.

“Kuidas võtta, kui numbriliselt vaadata, siis 206 mängu on päris palju, aga võiks olla rohkem,” leidis meeskonna kasuks 24 väravat löönud Margus Rajaver, lisades, et mõnel hooajal on olnud Kure eest päris vähe mänge, muidu võiks see 300 ligidal juba olla.

Kõige enam mänge on pidanud Martti Pukk, kelle arvel on 303 kohtumist. Margus Rajaveri vend Urmas, kes on oma mängimise juba lõpetanud jooksis FC Kuressaare eest väljakule 285 korda ja on sellega teisel kohal.

Margus Rajaver tõdes, et selle tulemuseni on veel kõvasti minna. “Vanus pole veel kõige hullem ja siin annab veel mängida küll,” lausus poolkaitsja, kes oma karjäärist mõnda erilist mängu siiski ei osanud välja tuua.

“Pole jõudnud sellele mõelda, aga kindlasti jäävad meelde need, kus ise värava lööd, aga neid on ka päris palju. Ühtegi ei oska välja tuua. Loodetavasti on see parim mäng veel ees. Sel aastal on Premium liiga ja loodaks ikka teha mõne üllatusmängu, kus ise teen midagi väga head või teeb meeskond supertulemuse.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.