main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaare naiskonnale hõbe

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
22.04.2018
22:54

Põhiturniiri esimese Kuressaare ja teise Peetri Võrkpalliklubi vaheline naiste esiliiga finaalseeria sai pühapäeval lõpu, kui ka teises mängus osutus võitjaks Peetri esindus. Pronksmedali saavutas tänavu Ülenurme naiskond, vahendab volley.
Kui kahe võiduni peetud finaalseeria avavaatuses pidi Kuressaare vaatamata kolmele matšpallile koduväljakul leppima 2:3 (23, -21, 18, -18, -16) kaotusega, siis tänases korduskohtumises tunnistas Kuressaare kodupubliku ees mänginud Peetri esinduse kindlamat 3:0 (23, 19, 17) paremust, millega Peetri vahetas eelmise hooaja hõbedase autasu kuldmedali vastu. Hõbemedali teeninud Kuressaare oli eelmisel hooajal neljas. Põhiturniiril mängiti omavahel 1:1, kui koduväljakul 3:1 võiduni jõudnud Peetri pidi võõrsil Kuressaare 3:2 üleolekut tunnistama.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.