main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Miku finiš. Cyclingnews.com

Miku finiš. Cyclingnews.com

Mihkel Räim võitis Hispaanias etapi

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
22.04.2018
06:26

Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räim võitis Hispaanias jätkuva Vuelta a Castilla y Leoni velotuuri teise etapi, edestades grupifinišis Euskadi Basque Country-Muriasi rattureid Jon Aberasturi Izagat ja Enrique Sanz Unzuet.

“Seda purakat nüüd küll ei osanud ette näha,” tunnistas Mihkel Räim. “Etapp oli siledam ning tuulevaiksem kui eile. Siiski võttis aega, et jooksikud minema saaksid. Meil oli plaan finišiks selline, et mina teen pika finiši ning kolumblane tuiskab minust mööda enne lõppu. Või siis halvemal juhul pean varem vedamise enda kätte võtma ja teda aitama.”

20 km enne lõppu juhtus saarlase rattal käikudega midagi ja ta pidi ratast vahetama. “Olime 15 km ilusasti grupi ees kõik koos ja kontrollisime olukorda,” selgitas Mihkel Räim. “Poisid tegid väga head tööd, hoidsid meid ees ning tempot kõrgel. 1 km enne lõppu oli ringtee, seal oli kõik kontrollida all ning olime esimese 10 ratturi hulgas. Zak minu ees ja Edwin minu taga. Hüüatasin Zakile, et nüüd on õige aeg minna. Vaatas korra üle õla ja läks. Kui ära vahetas, alustasin ise finišit ja jätsin vasaku ääre natuke lahti, et Edwin saaks mööda tuisata. Aga tulemuseks see, et keegi ei jõudnudki mööda, spurtisin ja ootasin, kuniks joon vastu tuli.

Väga emotsionaalne võit, eriti magusaks teeb selle veel asjaolu, et enesetunne pole veel üldse nii hea, et võiks mehetegusid teha.”

Kokkuvõttes Räim esikümnesse ei mahu. Velotuur lõppeb homme 165,6 km grupisõiduga.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.