main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alari Saar mängus. Alver Kivi

Alari Saar mängus. Alver Kivi

Alari Saar sai ühe hooajaga kirja kaks meistriliigat

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
24.04.2018
08:50

Talvel Rakvere Võrkpalliklubiga Credit24 meistriliigas mänginud ja Eesti meistrivõistlustel viienda koha saanud Alari Saar jooksis jalgpalli Premium liigas väljakule FC Kuressaare särgis kohtumises Nõmme Kalju FC-ga.

Just Alari Saare liitumine aitas FC Kuressaare peatreener Jan Važinskil teha taktikalise vangerduse, mis võimaldas Sander Lahe tõsta poolkaitsesse ja parandada sellega meeskonna rünnakuarsenali.

Alari Saar tunnistas, et jalgpall nõuab veel siiski harjumist. “No kindlasti võhm,” lausus ta. “Füüsiliselt okei, aga kopsumaht pole veel valmis. Palligamäng ka paremaks.”

Saare sõnul oli teada kuidas Kalju mängib ja üllatusi ei olnud. “Meeskonna võimaluste osas olen positiivne, Kure peab oma meeskonnavaimuga vastaseid murdma hakkama ja kui see järgi tuleb on meil kõigiga võimalik mängida täpselt nagu võrkpallis, kus see on väikese klubi kasulik külg.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.