main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak ootab Argentinas rasket rallit

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.04.2018
09:37

Ott Tänak valmistus Argentina ralliks Sardiinias ja jäi rallieelsete testidega rahule.

“Leidus nii märgi, kui kuivi teid ja teepind võib olla Argentinas sama nõudlik,” rääkis Ott Tänak Toyota pressiteate vahendusel. “Usun, et saime enne Argentina rallit just vajalikud tingimused. Olen üsna rahul nende arengutega, mis auto juures saavutasime ja ootan huviga, kuhu me võrreldes teistega liigume.”

Rallipiloodi sõnul on Argentina ralli alati raske. “Seal on mõned kiired ja sujuvad katsed, aga samuti leidub üsna tehnilisi teid, nii et see on ralli, mis pakub ühe nädalalõpu jooksul pea kõike,” ütles üldarvestuses kolmandal kohal olev Tänak.

“Ralli esitab üsna kõrgeid nõudmisi autole, sest tingimused katsetel võivad muutuda üsna rasketeks. Eelmisel aastal lõpetasin seal kolmandal kohal ja see lisab mulle enesekindlust, et võin ka sel korral hästi esineda.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.