main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kadi Mägil võimalus hoida finaalis Saaremaa võrkpalli lippu kõrgel. Alver Kivi

Kadi Mägil võimalus hoida finaalis Saaremaa võrkpalli lippu kõrgel. Alver Kivi

Naiste Balti liiga finaalis vaid Kadi Mägi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.03.2018
08:43

Naiste võrkpalli Balti liiga nelja parem hulka jõudis saarlannadest vaid Kadi Mägi koos Tartu naiskonnaga, Kaisa Õunpuu kaotas Tallinna Ülikooliga TTÜ/Tradehous’ile, vahendab volley.

Veerandfinaalseeria teine mäng Tallinna Ülikooli ja TTÜ/Tradehouse`i vahel lõppes erinevalt esimesest vaid kolme geimiga, kui avamängu 2:3 kaotanud TLÜ saavutas neljapäeval 3:0 võidu. Kahe võiduni peetav seeria on nüüd 1:1 viigis ja otsustav matš toimub laupäeval taaskord TLÜ kodusaalis. 15 punktiga osutus võitjate resultatiivseimaks Kaisa Õunpuu.

Põhiturniiril kaheksandaks tulnud Daugavpilsi VK miLATssiga Tartu Ülikool/Eedenil kahe võiduni peetud veerandfinaalseerias probleeme ei tekkinud, kui võõrsil 3:1 võidu noppinud tartlannad olid kodusaalis peetud kordukohtumises lätlannadest üle 3:0 (17, 22, 15) tulemusega.

Eesti võistkondade omavahelisest duellist väljus mõnevõrra üllatuslikult võitjana TTÜ/Tradehouse, kes enne veerandfinaalseeriat oli tänavusel hooajal Tallinna Ülikoolile kaotanud kõik neli mängu. Veerandfinaalseeria avavaatuse 3:2 võitnud, kuid teise 0:3 kaotanud TTÜ kindlustas 3:0 (17, 24, 24) paremusega koha nelja parema hulgas. Kaisa Õunpuu tõi 6 punkti.

Nelja naiskonna finaalturniir toimub juba järgmisel nädalavahetusel Tartus, kus laupäeval toimuvad poolfinaal- ja pühapäeval kohamängud. Eesti naiskonnad lähevad omavahel vastamisi poolfinaalis, seega saab pühapäeval tiitli eest mängida kas Tartu Ülikool/Eeden või TTÜ/Tradehouse.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.