main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak Toyota Mehhiko kuumuses ja tolmus vastu ei pidanud. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Toyota Mehhiko kuumuses ja tolmus vastu ei pidanud. Ott Tänak facebook

Laupäev algas Ott Tänakule katkestamisega

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.03.2018
08:45

Ott Tänak alustas Mehhiko MM-rallil laupäeva kolmandalt kohalt eesmärgiga tõusta üldarvestuses veelgi kõrgemale, kuid pidi kohe esimesel katsel ilmnenud turbo rikke tõttu katkestama.

Ott Tänak näitas päeva avakatse alguses kiiret minekut, kuid selle keskel kaotas Toyota mootor võimsuse ja lõpuks kaotas saarlane ralli üldliidriks tõusnud Sebastien Loebile 2.46. “Meil oli võib-olla 20 hobujõudu,” rääkis finišis Tänak, kelle Yarist järgmiseks katseks korda ei saadud.

Ott Tänak ütles, et hommikul tundus kõik päris hästi, sest tunne ja auto oIid head. “Kuigi kiirus  polnud oodatud tasemel püüdsime ikkagi teha hea katse,” selgitas rallipiloot. “Aga seitse kilomeetrit enne lõppu lõpetas turbo töötamise ja me pidime võistluse pooleli jätma. Kahjuks on see ralli osa, kuid ma võin olla õnnelik, et olime konkurentsis oma esimesel kruusarallil uue tiimiga. Me püüame teha pühapäeval enda parima ja oleks tore, kui suudaksime punktikatselt punkte võtta.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.