BC Hundid sai kodus valusa kaotuse

Kategooriad: Korvpall
10.03.2018
18:09

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigasse püsima jäämise nimel võitlev Kuressaare BC Hundid/ASSA Abloy kaotas kodus Kohila SK/Webware meeskonnale 77:80 ja on jätkuvalt väljalangemise tsoonis.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumise esimene poolaeg mõõdus võõrustajate domineerimisel, kes võitsid 40:38. Kolmas veerandaeg kuulus aga külalistele ja otsustavat 10 minutit alustati nende 60:57 eduseisul.

Mängu saatus jäi viimaste sekundite otsustada. 34,6 sekundit enne lõppu tabas Andri Väljaots koos veaga ja vahe oli 77:78. Vastased suurendasid vabaviskest eduseisu 79:77-le, kuid Margo Liivandi lõpusekundi vise läks paraku mööda. Hundid teenisid lauavõitluses veel vea ja vabaviskest vormistas Kohila lõppseisu 80:77.

“Kahju, seda võitu oleks väga vaja olnud,” märkis BC Hundid peatreener Andres Lehesalu. “Oleks siit kätte saanud võinuks juba kindlamini tunda, praegu on jätkuvalt asi lahtine ja mäng Tormaga võõrsil ees.”

Huntide resultatiivsemad olid selles mängus Margo Liivand 29 ja Egert Väinaste 13 punktiga. Turniiritabelis on BC Hundid 19 mängust saadud 3 võiduga eelviimasel ehk 11. kohal. Viimane on 20 mänguga ühe võidu saanud SK Torma Sport.