main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Reveraaaans publikule. Alver Kivi

Reveraaaans publikule. Alver Kivi

Naised ei jätnud kahtlust, kes on volleturniiri valitseja

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
30.06.2017
19:43

Gotlandil toimuvatel Saarte mängudel ei andnud Saaremaa võrkpallinaised vastastele mingit võimalust. Finaalis alistati ka Hitra kindlalt 3:0 (25:15, 25:13, 25:16).

“Ega see meist ei sõltunud, et finaal selliseks kujunes, loeb ikka kuidas vastane mängib,” rääkis naiskonna treener Ene Kask. “Kuna oli finaal, siis tahtsime, et kõik õnnestuks. Suutsime oma serviga Hitra naised võrgust eemale suruda ja nad ei saanud oma rünnakut üles võtta. Selle võrra oli meil lihtsam.”

Võiks arvata, et läbi terve turniiri oli Saaremaa naiskonna ülekaal suur, sest võidud olid kindlad. “Ei ütleks,” sõnas Ene Kask.

“Tegelikult oli viis võrdset võistkonda ja poolfinaal Ahvenamaaga oli tõsine. Hitra oli meile varasemast juba tuttav vastane ja teadsime kellelt midagi oodata. Suutsime need mängijad hästi neutraliseerida.”

Seekord jäi Saarte mängudest eemale Saaremaa naiskonna peakonkurent Fääri saared, kellega on viimastel aastatel vaheldumisi tiitlit jagatud. “Oleks olnud põnev ja finaalile kindlasti hea, kui mängus on tihe andmine,” tõdes Ene Kask.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.