main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehed rünnakut ülesvõtmas. Alver Kivi

Mehed rünnakut ülesvõtmas. Alver Kivi

Vollemehed põrkusid vastu Ahvenamaa müüri

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
30.06.2017
19:41

Viimastel aastatel Saarte mänge kindlalt valitsenud Saaremaa meeskond jäi Gotlandil tiitlist ilma, sest pidi tunnistama Ahvenamaa 3:1 paremust.

Treener Asko Esna ütles, et vastane oli hea ning mängis väga viisakat ja ilusat võrkpalli. “Aga kui peaksime nendega veel mängima, siis ma ei imestaks, kui seis oleks risti vastupidine,” märkis ta.

Kohtumine kulges vahelduva eduga. Saaremaa kaotas esimese geimi 23:25, kuid võitis teise 25:19. Kolmandas geimis olid Ahvenamaa mehed kaua juhtimas, kuid saarlased said ette 22:20. Paraku ei suudetud edu hoida ja vastased võitsid 25:23.

“Ma arvan, et ega me pole neist nõrgemad ega kehvemad, asi oli kinni üksikutes asjades,” rääkis Asko Esna. “Nende enesekindlus kasvas, kui asjad hakkasid õnnestuma. Täna ei olnud nagu meie päev. Ma ei ütle, et mehed ei mänginud, aga kohati olime nagu vati sees ja ei olnud vajalikku sädet.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.