main banner
Saaremaa Spordisõber logo
molkky.ee

molkky.ee

Mölkkys selgitati esimesed meistrid

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
29.07.2019
19:45

Laupäeval toimusid Kaubi küla väljakutel esimesed Saaremaa avatud meistrivõistlused Mölkkys ja mänguviisiks oli üksikmäng.

Saaremaa spordirahvas on selle mängu avastanud just sel aastal. Kaarma Sport Managment oli varem korraldanud kaks võistlust, veebruaris Aste kooli saalis Kaarma 4 võistluse raames ja 23. juunil Kaubi Cupi.

6-7. juulini toimusid Soomes Kotkas Euroopa meistrivõistlused, kus osales ka Team Saaremaa nelja liikmeline meeskond, kes 46 alustanud võistkonna turniiril saavutas 9.-16. koha jagamise, kuna neid kohti välja ei mängitud.

Naisi alustas Kaubis 8 ja mehi 21. Naiste võitja oli ootuspärane. Poolfinaalis võitis Margit Lepp Marelle Lehtjärve 2:0 ja Terje Pahk Anni Kingsepa 2:1. Finaal võitis Margit Lepp Terje Pahki 3:0 ja 3.-4. koha mängus Marelle Lehtjärv Anni Kingsepa 2:1.

Meeste turniiril üllatas kohalik 15 aastane noormees Tanel Raamat, kes otsustavas faasis alistas kindlakäeliselt kogenud vastaseid. Poolfinaalid: Argo Võrk – Vaiko Kivi 2:0 ja Tanel Raamat – Peeter Lüll 2:0. Finaal Tanel Raamat – Argo Võrk 3:1 ja 3.-4. koht Peeter Lüll – Vaiko Kivi 3:2.

Tarvo Pihlas

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.