main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rõõmus esindus Soomes. JK Saarepiiga

Rõõmus esindus Soomes. JK Saarepiiga

Jalgpallitüdrukud Soome turniiril

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.07.2019
19:44

Jalgpalliklubi Saarepiiga kaks tüdrukute võistkonda käisid juulis oma esimesel välisturniiril Soomes, Kokkolas. Sõit oli väga pikk, aga elamus see-eest super! Tüdrukud kohtusid nii soomlaste kui rootslastega ning andsid tasavägiseid lahinguid kõikidele.

Lisaks turniiri mängudele ergutasime üksteist ja pealtvaatajaid rongkäigus, käisime kohalikus ujulas ja saime koos aega veeta.

Lisaks 2006 ja 2009 tüdrukutele olid meil kaasas toetajateks toredad ja asjalikud vanemad: Raili, Kristel, Marika ja Ene ning joogipoisid Marten ja Madis. Suur aitäh teile!

Kokkolasse aitasid meid viia: Saaremaa vald, Hiiumaa vald, MTÜ Vöimalus, Kingli Installation OÜ, eraisikud Laur Traumann, Rain Traumann, Gabriel Kutsar, Marko Noot, Kersti Õunapuu ja bussijuht Raimond Nau. Suur-suur aitäh!

See turniir jääb kindlasti meie lastele veel pikaks ajaks meelde.

Treenerid Kateriin ja Margus Kuusk

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.