main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad.SK Kaarma

Parimad.SK Kaarma

Mölkky liigas mängiti teine etapp

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
09.07.2022
21:08

Saaremaa Mölkky Liiga 2022 raames peeti laupäeval II etapp, kui mängiti Kaubi väljakutel Triot. Ühtlasi oli tegu ka Saare maakonna avatud meistrivõistlustega.

Registreerus 16 tiimi Tallinnast, Hiiumaalt ja muidugi ka Saaremaalt. Erinevates võistkondades oli mängijaid ka Pärnust, Jõhvist kui ka Soomest. Kahest 8 – liikmelisest alagrupist jõudsid lõpuks poolfinaali Pika-Uustla Saaremaalt, Katlakivi Hiiumaalt, Team Kaubi Saaremaalt ja Invitcus Tallinna/Jõhvi.

Poolfinaalid olid tasavägised ja nii võitis Pika – Uustla hiidlaste Katlakivi 2:1 ja edenes finaali. Teises poolfinaalis tulemus sama, võitjana väljus Invitcus.

Kolmanda koha mängus pani Katlakivi oma paremuse maksma Team kaubi üle, 3:0 võit hiidlastele.

Finaal oli aga emotsionaalne, tekkisid väikesed vaidlused, oli emotsiooni – nii õnnestumisi kui ka ebaõnnestumisi. Lõpuks suutis Saaremaalt pärit tiim Pika – Uustla seekord oma paremuse maksma panna ja 3:1 võit neile, ühtlasi ka Saare maakonna meistritiitel.

Võitja Pika-Uutsla tiimis mängisid – Siljar Pahapill, Aigar Paiste ja Siim Sooäär.

Teine koht – Invitcus Tallinn/Jõhvi – Aarne Kauber, Keits Voistla, Marko Riiu.

Kolmas – Katlakivi Hiiumaalt – Virgo Kattel, Raigo Kattel, Vaiko Kivi ja neljas Team Kaubi – Margit Lepp, Tanel Raamat ja Jaanus Raamat.

II etapi järel asuvad Saaremaa Mölkky Liiga tabeli tipus endiselt Tanel Raamat ja Jaanus Raamat, mõlemal mängijal – 91 punkti. Kolmas koht kuulub Virgo Kattel ile 90 punktiga.

Naistest on juhtimas Margit Lepp 67 punktiga, napp 1 punktiline edu Keits Voistla ees. 60 punkti on kogunud ka neiude 16 aastat ja nooremad liider Lisandra Lehtjärv.

Noormeestest asub esikohal Aron Gregor Nurmik.

Saaremaa Mölkky Liiga  III etapp toimub aga juba 2 nädala pärast, kui mängitakse üksikmängu ehk singlit, kus naistele on omaette turniir ja selguvad ka Saare maakonna meistrid.

Sk Kaarma

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.