main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Gozo esindajad IIGA esimehe Jorgen Petterssoniga. Gozo Press

Gozo esindajad IIGA esimehe Jorgen Petterssoniga. Gozo Press

Gozo liitus Saarte mängudega

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
10.07.2022
08:24

Vahemeres Malta juures asuv Gozo saar võeti vastu Rahvusvahelise Saarte Mängude Assotsiatsiooni (IIGA) 24. liikmeks. Taotlus võeti ühehäälselt vastu IIGA üldkoosolekul Guernseyl, mis on rahvusvaheliste Saarte mängude toimumiskoht 2023. aastal.

Gozo minister Clint Camilleri avaldas Gozo Newsi vahendusel heameelt, et taotlus võeti ühehäälselt vastu. „Nende rahvusvaheliste mängude kaudu saavad Gozo sportlased veel ühe platvormi, kus proovida oma võimeid ja annab võimaluse teha au nii endale, kui ka Gozole,” ütles ta.

Minister Camilleri ütles, et ettevalmistused Gozo liitumiseks selle ühendusega on käimas ja mainis, et IIGA tegevliikmete visiidil Gozosse kiitsid nad valitsuse pühendumust, sihikindlust ja visiooni edendada saare spordisektorit kapitaliprojektide kaudu.

Minister Camilleri tänas Gozo Spordiametit, mis tema sõnul aitas kaasa edukale taotlusele ja Gozo organisatsiooni liikmeks saamisel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.