main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Algas loendus Guernsey Saarte mängude alguseni

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
09.07.2022
10:31

Vaid aasta on jäänud 2023. aasta Saarte mängude alguseni Guernseyl ja võõrustajad ootavad külla pea 3000 sportlast.

Olles koroonaviiruse pandeemia tõttu kaks aastat edasi lükatud, on ettevalmistused nüüd hästi edenenud ning korraldusmeeskond on otsustanud korraldada mängud, mida sportlased on nii kaua igatsenud.

Guernseyl korraldati mänge viimati 2003. aastal, kuid korraldajate sõnul võib 2023. aasta üritus olla suurem ja parem kui kunagi varem. „Pärast sellist pausi hakkame nüüd tõesti mängudele keskenduma ja veenduma, et see on töökorras. Oleme väga elevil, kõik on hakanud paika loksuma,” rääkis Brian Allen Guernsey Saarte Mängude Assotsiatsioonist.

Praegu on Guernseyl umbes 60 mängude ametnikku teistel saartelt, kes külastasid sportimispaiku, lisaks toimub ka üldkoosolek.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.