main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Meeskonnakaaslastega grupis. Mihkel Räim offical

Meeskonnakaaslastega grupis. Mihkel Räim offical

Mihkel Räime eesmärk oli Slovakkias lihtsalt finišisse jõuda

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
20.09.2019
09:11

Slovakia tuuri teisel 226 km pikkusel etapil oli külma ilmaga võidelnud Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räim 112. kaotades võidu võtnud slovakile Matuš Štocekile 1.15.

“Ebareaalne päev, see kõik toimus 6 kraadises “soojuses”,” vahendas Mihkel Räim. “Kohe stardis saime vihma, ilusasti märjaks, tuli tugev tuul. Tegi meie elu veel külmemaks. Siis juba hakkas looma ja 8 kraadi tundus suht paradiis, aga sellele järgnes uus vihasahmakas ning pikk laskumine, kus tagumistel väga midagi teha polnud, kui vahepeal pidureid vajutada ja niisama seigelda. Ühesõnaga olid mu jalad täna jälle päris kehvad pluss, siis see temperatuur tappis korralikult. Värisesin ratta peal, ei tundnud väga enam näppe ja varbaid ning mõtlesin, et mille kuradima pärast ma ikka seda teen?”

Mihkel Röim ütles, et kui peale laskumist hakkas uuesti sadama, siis oli ta juba lähedal, et võtab käigu välja ja läheb autosse, sest nii külm pole juba ammu olnud. Kindlasti jättis jälje ka eelmise nädala Rumeenia tuur, kus oli üpriski eksootiline kliima.

“Igatahes minu ainuke eesmärk oli täna finišisse jõuda, ei läinudki mingit tulemust otsima, aga kuskilt ikkagi leidsin jõu, et tiimikaaslasi aidata. Ilmselt südametunnistus ei lubanud asja niisama jätta, hoidsime koos teise tiimikaaslasega oma liidreid pundi ees ja kaitsesime viimases 30 km neid tuule eest. Mina panin oma viimase käigu sisse 4 km enne lõppu ja siis rahulikult finišisse. Õnneks sai selle pingutusega sooja sisse.”

Homme 200km etapp, mis peaks olema siledam aga eks näis, kuidas taastumine on tänasest ning peab lootma paremat enesetunnet.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.