main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Fännid lubavad enneolematut showd. Allan Mehik

Fännid lubavad enneolematut showd. Allan Mehik

Fännid: mäng Maarduga tuleb elu ja surma peale

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.09.2019
17:33

Pühapäeval koduväljakul jalgpalli Premium liigasse püsimajäämise nimel Maardu Linnameeskonna vastu otsustavasse lahingusse astuva FC Kuressaare fännid on meeskonnaga ja usuvad edu võimalusse.

Kuigi FC Kuressaare viimane võit jääb maisse ja oma lähikonkurentidele on kaotatud ütleb Jüri Virves, et nii kaua kuni on matemaatiline võimalus, siis nii kaua ka usutakse. “Järgmine mäng Maarduga on elu ja surma peale,” tõdes ta.

“Kui sealt punkti ei tule, siis läheb juba väga keeruliseks. Aga usun, et tõsised fännid, mina ees otsas, usume ja loodame edasi. Usun, et kõik kes mängule tulevad elavad Kurele kaasa. Kes valjemalt, kes vaiksemalt omaette.”

Aleks Lesk ütles, et kui 11 mängu järjest ainult kaotusi näha, siis on loomulikult raske, aga usk kestab lõpuni välja. “Nii kaua, kui on teoreetiline võimalus püsima jääda usume meie ka. Loodame lihtsalt, et meeskond ise ka usub,” märkis ta.

“Fännide jaoks on püsimajäämine kriitilise tähtsusega. Me niigi näeme iga kord meeletult vaeva, et rahvast kokku ajada – inimesed on mööda Eestit koolides laiali. Panustame palju oma raha (pürotehnika ja mängudele sõitmise osas) ja aega, et meeskonnale appi jõuda. Esiliigasse langedes kaob teoreetiliselt selline fännamine ära. Nii kaua kui me kõrgliigas oleme fänname kõrgliiga vääriliselt.”

Aleks Lesk lisas, et fännid panevad lõpuni täiega. “Igale mängule üritame oma seltskonna kohale ajada ja anname endast maksimumi. Me ei saa alla anda, lubame hooaja lõpus teha sellist mürglit, mida Saaremaal kunagi nähtud ei ole,” lausus ta.

Jüri Virvese hinnangul on Premium liigasse jäämine muidugi oluline ja klubile igati kasulik, aga fännid seisavad meeskonna selja taga ka siis, kui peaks tulema langemine aste madalamale esiliigasse.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.