main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raivo Uus. Saarte Hääl

Raivo Uus. Saarte Hääl

Vald toetas Kärla jõulinnaku ehitust

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
19.09.2019
08:52

Saaremaa vallavalitsus eraldas 2019. aasta sporditegevuse eelarvest mittetulundusühingule spordiklubi Kärla 2200 eurot väli-jõulinnaku ehituse jaoks mineva omaosaluse tasumiseks.

Klubi eestvedaja Raivo Uus ütles, et kevadel valminud väli-jõulinnaku kogumaksumuseks on 12 000 krooni ja huviliste kasutuses on 13 erinevat elementi, mis on leidnud juba ka aktiivset kasutamist.

“Terviserajale ja kogu kompleksile annab see jõulinnak kindlasti väga palju juurde,” märkis Raivo Uus. “Kui sa oled meie rajal mõned ringid ära jooksnud ja tahad pärast veel midagi juurde teha, siis nüüd on selleks väga hea võimalus. Olenemata figuurist ja väljanägemisest saab inimene seal vastavalt oma kaalule ja võimetele ennast vajadusel liigutada.”

Raivo Uusi sõnul kasutavad kompleksi aktiivselt ka koolilapsed, kuid jõulinnakus saab end treenida siiski rohkem kevadest sügiseni, sest talvel külmaga on seda teha keerulisem.

Veel said toetust. Mittetulundusühingule Jalgpalliklubi FC Kuressaare 3000 euro  tegevustoetuse eraldamise kohta Saaremaa valla 2019. aasta sporditegevuse eelarvest Saaremaa valla esindamiseks Eesti meistriliiga võistlustel.

Mittetulundusühingule Orissaare Sport 500 euro projektitoetuse eraldamise kohta Saaremaa valla 2019. aasta sporditegevuse eelarvest Baltic Boys Basketball League U16 vanusegrupi I etapi korraldamiseks Orissaares 27.-29. septembril.

Saaremaa Võrkpalli Liidule 1700 euro tegevustoetuse eraldamise kohta Saaremaa valla 2019. aasta sporditegevuse eelarvest Saaremaa valla esindamiseks Eesti meistrivõistlustel.

Mittetulundusühingule Spordiklubi Anto 700 euro tegevustoetuse eraldamise kohta Saaremaa valla 2019. aasta sporditegevuse eelarvest, esindamaks Saaremaa valda 2019/2020 hooajal Eesti meistrivõistlustel lauatennises.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.