main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Pajunurm on enesekindel. Alver Kivi

Märten Pajunurm on enesekindel. Alver Kivi

FC Kuressaare paneb Maardu vastu kõik mängu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
20.09.2019
12:34

Kui pühapäeval kohtuvad jalgpalli Premium liiga viimases ringis 17 punktiga 9. kohal olev FC Kuressaare ja neist punktiga maha jääv Maardu Linnameeskond, siis on selge, et tegu on mänguga, kus kummalgi meeskonnal on püsimajäämiseks kaalul palju.

“Kindlasti tuleb mäng elu ja surma peale,” ütles FC Kuressaare keskkaitsja Märten Paujunurm, kelle hinnangul on seis raske, aga samas pole meeskond ühestki otsas alla andnud. “Teame, mis seisus oleme. See on peaaegu viimane võimalus end mängus hoida, meie eesmärk on paigas, sest teame, mis panused sellel mängul on.”

Märten Pajunurme sõnul peab Kure pühapäeval kodupubliku toetusel tegutsema 90 minutit ühtse meeskonnana ja viimastes mängudes tulemuse rikkunud isiklikke vigu vältima. “Siin pean muidugi ka endale tuhka pähe raputama,” lausus ta.

“Meil on läinud mängus hästi, kõik on sujunud, aga siis on tulnud sisse lubamatud individuaalsed eksimused. Kui me suudame Maardu vastu taga nullis hoida, siis ees lööme midagi kindlasti ära.”

Usk, et jäädakse Premium liigasse püsima ei ole Märten Pajunurme sõnul kindlasti kusagile kadunud, sest mänge on ees veel palju. “Kõik on meie enda kätes ja enda teha. Mehed on varasemalt sellistes situatsioonides olnud ja teavad, kuidas toimetada,” oli keskkaitsja optimistlik.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.