main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räime võit. videotõmmis

Mihkel Räime võit. videotõmmis

Mihkel Räim võitis Koreas etapi

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
31.05.2018
12:31

Israel Cycling Aacademy rattur Mihkel Räim võitis Korea velotuuri 202,6 kilomeetri pikkuse teise etapi, edestades grupfinišis hollandlast Raymond Krederit ja argentiinlast Lucas Sebastian Headot.

Mihkel Räim ütles, et oli pikk ja kuum päev. Etapp algas igavalt, luba midagi teha ei olnud ja saarlane pidi lihtsalt pundis püsima. Väike jooksikutegrupp sai eest ära ning velotuuri liidri meeskonnakaaslased hoidsid hoogu üleval. 100 km peal sai neil jaks otsa või ei tahtnud nad enam lihtsalt tööd teha.

“Kuigi oli veel 80 km lõpuni panime kaks meest tempot tegema ja õnneks UHC meeskond panustas samaga,” rääkis Mihkel Räim. “Poisid nägid kurja vaeva, et vahet hoida. Vahe püsis seal pooleteise minuti kandis, kui ühtäkki jälitajad andsid alla. 15 km enne lõppu toimusid erinevad rünnakud, kuid kõik oli meil kontrolli all. Lõpus ei teinud kindlasti perfektset sprinti, kuid tulin peaaegu õigel ajal tagant välja ning noppisin hooaja kolmanda võidu. Vinge tunne, eriti veel see, et poisid nägid täna kõvasti vaeva.”

Kokku sõidetakse Korea velotuuril viis etappi. Võistlus kulmineerub pühapäeval peetava 65 km pikkuse Souli etapiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.