main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helar Jalg. Valmar Voolaid

Helar Jalg. Valmar Voolaid

Helar Jalg jätkab Saaremaa meeskonnas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.05.2018
16:27

Juba Saaremaa Võrkpalliklubi esimesel hooajal meeskonda kuulunud nurgaründaja Helar Jalg otsustas lepingut pikendada ja meeskonnas jätkata.

Helar Jalg ütles, et lepingu pikendamine tundus talle loogilise käiguna, sest see rahvamõll ja meeskonna ümber toimuv kutsusid tagasi ning muidugi Euroopa liigas mängimine. „See paistis õige otsus olevat,“ lausus nurgaründaja.

„Mulluse hea hooaja pealt oli tekkinud ka teisi huvilisi, aga ühe aasta tahan Saaremaal kindlasti teha, et anda kodupublikule veel positiivseid emotsioone. Koduses liigas tahaks tiitlid ära võita ning Euroopas sooviks ka edu saavutada ja ei tahaks ühe ringiga piirduda.“

Klubi esindajate hinnangul tegi Helar Jalg möödunud hooajal igati korraliku arengu. Ta tuli nii mitmeski mängus vahetusest platsile ja suutis sellega tuua mängu ka pöörde. “Kindlasti on Helar füüsiliselt paremasse vormi jõudnud ja oleme veendunud, et sama areng jätkub ka tuleval hooajal,” rääkis mänedžer Hannes Sepp.

Lisaks Helar Jalale on nurgaründajatest jätkamas uuel hooajal veel ka Rauno Tamme.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.