main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Ennemuist Kuressaares veel Rakvere särgis. Irina Mägi

Siim Ennemuist Kuressaares veel Rakvere särgis. Irina Mägi

Saaremaa oli Siim Ennemuisti kindel valik

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.05.2018
12:22

Saaremaa Võrkpalliklubiga liitus mullu Rakvere meeskonnas mänginud Siim Ennemuist, kes  valiti ka Credit24 meistriliiga finaalturniiri parimaks temporündajaks.

Siim Ennemuist kaalus Saaremaale tulemist pikalt, kuid tunnistas lõpuks, et Eesti variantidest on ainuõige haarata kinni võimalusest esindada just kodusaare meeskonda. “Tahtsin tegelikult juba eelmisel aastal tulla, aga isiklikel põhjustel jäi see siis ära,” rääkis ta.

“Aga käisime Rakverega eelmisel aastal Kuressaares mitu korda mängimas ja siinsed fännid olid fantastilised. Leian, et sellise kodupubliku ees on väga hea mängida ja Saaremaa on ju ikkagi kodukoht.”

Siim Ennemuistil olid laual pakkumised ka teistelt klubidelt ja põhjanaabritelt, kuid kodusaar kutsus enim ja nüüd on mehe soov oma meeskonda aidata niipalju kui võimalik. “Eks siis paistab, kuidas see välja tuleb,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.