main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim pundi ees. Cycling Academy

Mihkel Räim pundi ees. Cycling Academy

Mihkel Räim üritas klassikul võitu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
31.03.2019
09:33

Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räim püsis World Touri sõidul E3 Binkbanck Classic kaua jooksikute hulgas, kuid lõpetas siiski 72.

“Ilmselt üks nimekamaid ja raskemaid, mida sõitnud olen,” tunnistas Mihkel Räim. “Ülesanne oli jooksikute hulka saada ja seda ma ka tegin. Kerge see ei olnud, aga hakkama sain. Aksel (Nõmmela) suutis ka end kaasa vedada minuga ja olimegi läinud.

Eestlased tegid üksmeelselt tööd ja vahe oli juba päris normaalne. Ainuke probleem oli selles, et peagrupp hakkas kuidagi väga vara neid jälitama ja vahe sulas kiirelt. See tähendas, et mehed pidid tempot hoidma.

145 km püüdis Bob Jungels jooksikud kinni ja hakkas sellist tempot tegema, et Mihkel Räimel jäi tõdeda – oi oi oi… Peagrupp oli ka juba lähedal, aga saarlane teadis, et mida kauem ta ees on, seda parem see on.

155 km jäi ta siiski eest maha ja sõitis üksi kahe grupi vahel. Seejärel sai favoriitide punt, kus olid sees kõik suured nimed ta kätte. Kauaks ta seal ei olnud, sest tuli 2 km munakivitõus ja sellega oligi tehtud.

Mihkel Räim lõpetas 1 minut pärast suurt gruppi ja sai 72. koha. “Ei midagi erilist, kuid oma ülesande täitsin ja parema õnne korral võinuksin jooksikutega veel kaugemale minna,” leidis ta. “Korralik tööpäev ja lõpuks olin ikka päris väsinud. Loodame, et tegime Aksliga Eestile Eurospordi vahendusel head reklaami ning küll kunagi saame ise lõpus särada.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.