main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim kilomeetreid mõõtmas. Israel Star-Up Nation

Mihkel Räim kilomeetreid mõõtmas. Israel Star-Up Nation

Mihkel Räim Slovakkias 38. kohal

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
20.09.2020
09:04

Laupäeval sõideti Slovakkia velotuuri neljas ja ühtlasi viimane 171,7 km pikkune etapp, mille Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim lõpetas 64. kohaga, võitjast 45 sekundit hiljem. Kokkuvõttes sai saarlane 38. koha.

Kukkumisse sattunud, ratast vahetanud ja tehniliste probleemidega hädas olnud Mihkel Räim ütles, et midagi väga hullu ei juhtunud, natukene keha valutas, aga lõhkus raami ja pidi ratast vahetama. Varurattal oli sadul miskipärast liiga kõrge ja nii pidi ta kaks korda seisma jääma, et seda paika saada.

“Plaan oli finishis Barbieri peale mängida ja see õnnestus hästi. Mina pidin olema tema viimane abimees ja sain sellega hästi hakkama, võib vist õelda, et päris hästi, sest poiss võitis,” märkis rattur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.