main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjana poodiumil. Freddy Guérin - DirectVelo

Võitjana poodiumil. Freddy Guérin - DirectVelo

Karl Patrick Lauk teenis hooaja viienda võidu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
20.09.2020
09:05

Prantsusmaa klubi Pro Immo Nicolas Roux 23-aastane rattur Karl Patrick Lauk teenis laupäeval oma hooaja viienda võidu, kui oli kiireim amatööride  Boucles Nationales du Printemps velotuuri 158,2 km pikkusel esimesel etapil. 

„Olin enesekindel,“ ütles Karl-Patrick Lauk Directvelo.com vahendusel. „Kasutasin oma kogemust. Augustis tegin Eesti meistrivõistlustel vea. Ma olin sel päeval liiga enesekindel. Kuna lõpp oli natuke ülesmäge, siis ootasin kauem. Lõpuks oli õige aeg. Viimastel päevadel oli trennis hea tunne. Kui ma niimoodi võidu nimel jõuan võidelda olen alati üsna enesekindel.“

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.