main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Cycling Academy

Rajal. Cycling Academy

Mihkel Räim lõpetas Euroopa hooaja kukkumisega

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
04.10.2019
08:35

Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räim lõpetas hooaja Euroopas Münsterland Giroga, kus ta paraku enne lõppu kukkus.

“Väga palju maailma tippsprintereid oli kohal ja teisigi staare. Sain täna võimaluse enda jaoks, eeldatati suurt pundifinišit, aga läks veidi teistmoodi,” vahendas Mihkel Räim. “Alguses saime veidi vihma aga õnneks ei midagi hullu. Kuskil 130 km hakkas täiega padukat sadama, 7 kraadi ja vihm. Kohe meenus Slovakkia tuuri ja MM-i kogemus.”

Rasketes oludes toimunud võidusõdul sai Mihkel Räim pärast peagrupi lagunemist umbes 60 mehelisse juhtgruppi. “Kui lõpuringidele jõudsime siis saime kohe aru, et päris ohtlik asi on kokku klõpsitud, palju kurve, munakivi, korralik vihm ja külmunud ratturid,” võttis saarlane olud kokku.

“Pidureid mul põhimõtteliselt polnud enam ja näpud olid ka päris jääs. Teadsin, et maksku mis maksab, aga sellel ringil peab ennast ette hoidma, sest igas kurvis jääb keegi pundist maha. Viimasel ringil olin heal possal ja eesmärk oli kümne hulka sõita, 250 m enne lõppu tundus see reaalne, kuid siis oli ees kukkumine. Ma ei jõudnudki midagi teha. Üritasin veidi pidurdada, aga ratas lendas mulle ette, panin külje maha ja libisesin päris korraliku vahemaa kuniks aed mind pidurdas. Natukese aja pärast lendas üks tüüp mulle veel sisse ka . Jackpot! Luud terved, mott ja külg maas. Lihtsalt pole minu aasta kahjuks.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.