main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Koos Martin Laasiga katsumuse lõpus. Erakogu

Koos Martin Laasiga katsumuse lõpus. Erakogu

Mihkel Räim lõpetas 2892 km pikkuse katsumuse

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
08.11.2020
20:15

Pühapäeval sõidetud Hispaania velotuuri viimasel 139,6 kilomeetrisel etapil võidutses sakslane Pascal Ackermann (Bora-Hansgrohe). Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim sõitis end 11. kohale ja lõpetas 2892 km pikkuse katsumuse.

„Reaalselt võidu sõideti 25 km ja muu aeg läks piltide tegemisele ning showle,“ vahendas Mihkel Räim. „Eesmärk oli täna finišis midagi head teha, võtsin sihiks EF sprindirongi taga olemise ning jäin lootma, et neil asi õnnestub.“

Mihkel Räimel sujus kõik kuni viimase kurvini, tagasipöördeni. Rong lagunes ja ta sai aru, et nüüd on aeg liikuda. „Andsin endast kõik, et teha hea sprint. Natuke jäin kinni, aga samas heal juhul oleks vast 3-4 kohta eespool olnud. Väga suur vahet pole,“ tõdes rattur, kes avaldas lootust, et see ei jää tema karjääris viimaseks suurtuuriks.

Vuelta võitis sloveen Primož Roglic, kes edestas Ecuadori ratturit Richard Carapazt 24 ja britt Hugh Carthyt 1.15-ga. Mihkel Räim lõpetas Vuelta 142 lõpetanud mehe konkurentsis 139. kohaga, kaotades võitjale 4:46.31.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.