main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas meeskond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võidukas meeskond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Spordikooli noormehed täitsid kodus eesmärgi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.11.2020
15:26

Spordikooli U-2️0 võrkpalli noormehed täitsid eesmärgi, kui võitsid kodus karikavõistluste II finaalgrupi, mis tähendab meie poistele üleminekumängu I finaali, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Meeskonna kapten Egert Andrejev pärast mängu: “Võiduga oleme muidugi rahul, mängupildiga aga hetkel eriti mitte. Stabiilsus puudub täielikult – liiga suured tõusud ja mõõnad ja ise eksisime liiga palju…”

Meeskonna treener Cristin Lepp mängudest ja turniirist üldiselt: “Hea tunne, et turniiri eesmärk sai täidetud. Siit saame nüüd ainult edasi minna. Muidugi oli nii paremaid kui halvemaid hetki, aga üleüldiselt saab poistega rahul olla. Rõõmu valmistasid väga ilusad hetked väljakul, kus näidati milleks nad võimelised on. Meie palling oli korrektne ja eks muidugi tuli vigu, aga need parandati ässadega. Kripeldama jääb ainuke geim, mis turniiril ära anti, ja pallingu vastuvõtt. Aga nüüd tuleb veel ja veel tööd teha, parandada sulustamist, kaitsemängu ja muidugi stabiliseerida vastuvõttu.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.