main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sõiduks valmistumas. Cycling Academy

Sõiduks valmistumas. Cycling Academy

Mihkel Räim Hiinas proloogil 12.

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
10.10.2017
15:30

Hiinas alanud Taihu Lake velotuuri 5 km pikkusel proloogil sai Cycling Academy meeskonnas sõitev jalgrattur Mihkel Räim 12. koha.

“Üsna palav ja niiske päev, tervelt kuus minutit kannatamist ja 12. koht, ei saa väga palju rõõmustada, kuid samas midagi hullu ka pole,” lausus ta, lisades, et päris ideaalset sõitu ei teinud, sellise harju keskmise või tsipa parema.

“Juba soojendust tehes oli väljas päris kuum ja niiske, seetõttu kärpisin enda soojendusplaani, et mitte mootorit kokku jooksutada, arvan, et oli õige lüke. Nüüd on siht silme ees, tahame veel etappe võita ja miks mitte kogu tuuri.”

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.