main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Trenn on täies hoos. saarevolley.ee

Trenn on täies hoos. saarevolley.ee

Spordikooli sünnipäev tõi laste treeningutele meistriliiga mängijad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.10.2017
15:39

Sellel nädalal peab Saaremaa spordikool oma 65. sünnipäeva ja selle raames külastasid kooli võrkpalli kasvandikke saarlastest meistriliiga mängijad.

Esmaspäeva pärastlõunal oli Kuressaare spordikeskuses tavapärasest rohkem sagimist just enne võrkpalli treeningut, sest kohal on lisaks treenerile veel Siim Põlluäär, Helar Jalg ja Johan Vahter.

Spordikooli treener Asko Esna on lapsed üles rivistanud ja küsib noortelt poistelt, et kas keegi teab, kes need siin on ja miks? Ilmselgelt ei julge keegi veel häält teha ja kõik vaatavad saarlastest meistriliiga mängijaid suu ammuli.

„Need on mehed ja nad tahavad meile midagi rääkida,” ütleb lõpuks noormängija. See muidugi pakub teistele palju nalja ja näha on ka seda, et külaliskolmikul lähevad samuti suunurgad üles.

Asko Esna räägib lastele kõigist mõne sõnaga ja seejärel saavad ka noortega rääkida juba nii Siim, Helar kui ka Johan. Üheskoos tehakse erinevaid harjutusi ja mänge, kus näiteks meistriliiga mängijad peavad lastele palle ette söötma, et teised saaksid seda matile suunata. Lisaks põnev servivõistlus, kus lapsed pidid altserviga saama korvilauale pihta, aga külaliskolmik hoopis korvi(olgu see ka mainitud, et keegi nendest korvi palli muidugi ei saanud). Üheskoos tehti veel minivõrkpalli turniir, kus kolme võistkonna kapteniteks olid just külalised ise.

Spordikool jagas kõikidele veel omanimelist kommi ja igaüks sai käepaela.

Palju õnne Saaremaa Spordikoolile!!!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.