main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl-Erik Tänav. Saaremaa Võrkpalli Liit

Karl-Erik Tänav. Saaremaa Võrkpalli Liit

Kuressaare võrkpallimeeskonna koosseisus toimus muudatus

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.10.2017
09:14

Järgmisel nädalavahetusel algaval Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliiga hooaja eel toimus Kuressaare meeskonna koosseisus muudatus.

Nimelt suundus Audentese spordigümnaasiumisse õppima Saaremaa spordikooli õpilane Karl-Erik Tänav, kes oli üles antud ka Kuressaare meeskonna nimekirjas. Kuna aga Audentese mängib samuti ka Eesti esiliigat, siis saab noor mängumees oma igapäevaste kaaslastega üheskoos mängida.

Vabaks jäänud koha aga hõivas noor Maksim Losnikov, kes aastaid Saaremaa spordikoolis võrkpalli õppinud on. „Eks see loogilist rada mööda käib, et kui keegi nö. eest ära läheb, siis tuleb uusi nooremaid poisse peale,” rääkis Kuressaare meeskonna peatreener Asko Esna. Saaremaa Spordikooli õpilasi on Kuressaare meeskonnas mängimas tervelt viis. Sellel hooajal on vast Spordikooli noormeestest kõige kuumem nimi Robin Alba, kes saanud palju karastust juba Eesti noortekoondises mängides.

Teise sidemängijana on meeskonnas aga nooruke Sander Õispuu, kes ka eelmisel hooajal nimekirja kuulus. Esmakordselt aga tulevad Eesti esiliigas platsile, siis juba eelnevalt mainitud Maksim Losnikov, Randel Sepp ja Hardi Aun.

Eesti esiligas peab Kuressaare meeskond oma esimese kohtumise 21. oktoobril ja seda võõrsil Audentes SG/NK vastu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.