main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim spurtimas. Israel Cycling Academy

Mihkel Räim spurtimas. Israel Cycling Academy

Mihkel Räim Dunkerki velotuuri avaetapil 21.

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
15.05.2019
08:15

Israel Cycling Academy profiklubi esindav Mihkel Räim pidi Prantsusmaal alanud Dunkerque’i velotuuri esimesel 172,9 km pikkusel etapil leppima 21. kohaga.

“Närviline päev sadulas,” vahendas Mihkel Räim. “Oli suur küljetuule oht ning see lisas sõidule vürtsi. Üsna alguses said neli meest minema ja tundus, et ei juhtu mingit asja tuulega, kuid ühtäkki pandi jalg gaasipedaalile ja 25 meest olidki läinud. Magasime tiimiga selle asja totaalselt maha ning maksime selle eest lõivu, õnneks suutsime nad tagasi tuua.”

Viimased 15 km olid väga närvilised ja oli palju kukkumisi. “Eriti pettunud olin korraldajates, kes olid valmistanud “vapustava” finishi,” märkis Mihkel Räim. “Arvan, et rattasport on niigi ohtlik, kuid see, mis tänaseks valmistati, oli ikka kaskadööride tipptase. 1.7 km enne lõppu olime soliidsel positsioonil ja siis toimus kurvis kukkumine, jäin seisma, pidin jala maha panema ning seejärel ülehelikiirusel üritama punti uuesti kätte saada. Sain küll kätte, kuid oli juba liiga hilja, et tulemuse peale sõita.”

Mihkel Räim sai sama aja sõidu võitnud Dylan Groenewegeniga (Team Jumbo-Visma).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.