main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noormehed mängisid tublilt. Saaremaa Võrkpalli Liit

Noormehed mängisid tublilt. Saaremaa Võrkpalli Liit

Finaalturniiri piletid kindlustati Viljandis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.05.2019
09:33

Viljandi spordihoones peeti U14 vanuseklassi noormeeste Lääne regiooni III tsooniturniir võrkpallis, kus lisaks pärnakatele ja mulkidele mängisid ka saarlased.

Saaremaa Spordikooli noormehed tulid viiendale kohale ja sellega kindlustati finaalturniiri piletid. Saarlaste treeneri Asko Esna sõnul oli sellel korral koosseisuga probleeme, aga need kes kaasas olid, said kindlasti hea ja väärtusliku kogemuse. „Hingestatust oleks kindlasti tahtnud rohkem näha, aga suures plaanis oli ikkagi kõik hästi. Kaks nädalat on aega, et vajalikud poisid terveks saaksid ja siis juba finaalturniiril hästi esineda”.

U14 Eesti meistrivõistlused peetakse 31. mai – 2. juuni Võrus.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.