main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tüdrukute esikolmik. Urve Vakker

Tüdrukute esikolmik. Urve Vakker

Lümanda tüdrukud ja SÜG-i noormehed maakonna noortemeistrid jalgpallis

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
15.05.2019
08:14

13. korda mängisid noored jalgpallurid Lümandas, et selgitada maakonna 2019 noortemeistrid. Konkurentsis olid kolm tüdrukute ja kuus noormeeste võistkonda.

Poiste mängud olid küllaltki tasavägised, oli tihe rebimine. Tekkisid nö paarid ehk lõpliku paremusjärjestuse selgitas viimane voor. Kõik kuus meeskonda kohtusid omavahel, mis tagab hetke reaalse nö jõudude vahekorra. Saaremaa Ühisgümnaasium kaotuskibedust ei tundnud, kuid sai kirja ühe viigi Lümanda vastu.

Väga südilt võistlesid Orissaare poisid ja neile teine koht. Otsustavas mängus suutis Lümanda võita Salme kooli ja tasuks pronksmedalid. Neile järgnesid Muhu ja Mustjala koolid. Poiste turniiril löödi kokku 42 väravat sh 5 oma väravasse. Täpsusküttide edetabelit juhib Rando Tarkmeel 7 tabamusega, 5 väravat lõi Raul Tahk SÜGist ning 3 David Trei OG-st ja Siim Andres Himmist SÜGist.  Üldse sai jala valgeks 19 mängijat.

Tüdrukute turniir oli väga ühtlase tasemega ja võistluslik, kus lõpuks väljaku perenaised panid ikkagi paremuse maksma. Lümandale kaks võitu. Järgnesid Orissaare ja KG piigad.  Väravalööjaid oli kuus ja kokku tabati edukalt väravat 11 korda, sh 2 omaväravat. Kaili Lilles Lümandast, Lisell Lee Tamtik OG-st ja Kristina Teern KG-st tabasid kõik vastase väravat 2 korda.

Tüdrukute turniiril on Lümanda osalenud kõik korrad 9 korraga järgnevad SÜG ja Salme. Noormeestel on kaks liidrit, Salme ja Lümanda. 10 korraga järgneb SÜG ja 9 korraga Valjala. Nii on kuraditosin korda toimunud turniir ajalooks saanud.

Urve Vakker

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.