main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andres Kuusk mängulaua taga. Madli Mirme

Andres Kuusk mängulaua taga. Madli Mirme

Andres Kuusk Mõttespordi Olümpiaadile

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
14.05.2019
20:16

Eestit esindab Londoni mõttemängude rahvusvahelisel Mõttespordi Olümpiaadil Pentamindi maailmameistrivõistlustel 4-liikmeline koondis, kuhu kuulub ka  neljakordne maailmameister Andres Kuusk.

11.-12. mail toimus mõttespordi viievõistluste MMi Eesti valikturniir, mille eesmärk oli selgitada välja Eesti koondis XXIII mõttespordi viievõistluse maailmameistrivõistlustel Londonis.

Augustis sõidavad Eesti mõttesportlasi Londonisse esindama Martin Hõbemägi,  kes saavutas valkturniiril esikoha, Kuno Kolk, kes saavutas teise koha, Andres Kuusk neljanda koha ning viievõistluse parim noor Markus Ikla, kes saavutas üldarvestuses kolmanda koha.

Mind Sports Olympiad (https://msoworld.com) 2019 toimub Londonis 18.–26. augustini. Iga päev on kolm 4-tunnist mängusessiooni, kokku 96 võistlustundi. Iga sportlane mängib alasid, mis talle kõige paremini sobivad, tavaliselt kuni 15 ala. Pentamindi ehk viievõistluse tulemustesse läheb kirja 5 parimat ala – nende põhjal selgub mõttespordi maailmameister.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.